کد خبر : 1245 ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۳۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نخستین کاروان زائران حج از فرودگاه بندرعباس عازم مدینه شدند/ استفاده از ایرباس‌های برجامی در عملیات پروازی حج

در مورد اخبار حمل و نقل هوایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “نخستین کاروان زائران حج از فرودگاه بندرعباس عازم مدینه شدند/ استفاده از ایرباس‌های برجامی در عملیات پروازی حج” که پیشتر بدان میپردازیم. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عملیات انتقال زائران بیت الله الحرام سال […]

در مورد اخبار حمل و نقل هوایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “نخستین کاروان زائران حج از فرودگاه بندرعباس عازم مدینه شدند/ استفاده از ایرباس‌های برجامی در عملیات پروازی حج” که پیشتر بدان میپردازیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عملیات انتقال زائران بیت الله الحرام سال جاری با انجام شماره پرواز ۱۶۱۴ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” امروز یکشنبه هشتم مرداد ماه از فرودگاه بندرعباس به مقصد فرودگاه مدینه منوره آغاز شد.

زائران حج تمتع استان هرمزگان به عنوان اولین ایستگاه پروازی “هما”در این عملیات با انجام پرواز در ساعت ۰۸:۰۰ بامداد روز هشتم مرداد ماه از فرودگاه بندرعباس به مقصد فرودگاه مدینه اعزام  شدند.

فرزانه شرفبافی سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران همزمان با اعزام اولین گروه از زائران بیت الله الحرام در این باره به خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، گفت: تمام توان خود را برای انجام عملیات حج  امسال در اولویت گذاشته‌ایم هر چند که امسال مشکلاتی هم وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه پیش پروازهای حج امسال با هواپیماهای جدید انجام شد، گفت: در عین حال بخشی از عملیات حج امسال با ایرباس‌های جدید انجام خواهد شد.

شرفبافی ادامه داد: ایران ایر تمام توان خود را برای انجام عملیات حج  به کار می‌گیرد. انجام درست  این مهم به عنوان آبروی نظام و هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی همچنین در نخستین روز این عملیات، اولین کاروان زائران حج تمتع استان اردبیل با انجام پرواز ۱۶۱۲ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما”در ساعت ۱۵:۵۰ و اولین گروه زایران استان همدان نیز با پرواز ۱۶۸۰ “هما” در ساعت ۱۹:۰۰به فرودگاه مدینه منوره مراجعت می‌نمایند

امیدواریم خبر “نخستین کاروان زائران حج از فرودگاه بندرعباس عازم مدینه شدند/ استفاده از ایرباس‌های برجامی در عملیات پروازی حج” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها