کد خبر : 1361 ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۴۶ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قدرت پاسخگویی آخوندی حکایت از تسلط او بر وزارت راه و شهرسازی دارد/ جوسازی‌ها علیه وزیر راه و شهرسازی سیاسی است

در مورد اخبار حمل و نقل دریایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “قدرت پاسخگویی آخوندی حکایت از تسلط او بر وزارت راه و شهرسازی دارد/ جوسازی‌ها علیه وزیر راه و شهرسازی سیاسی است” که پیشتر بدان میپردازیم. به گزارش پایگاه خبری وزارت راو شهرسازی، علیرضا رحیمی درباره احتمال ابقای «عباس […]

در مورد اخبار حمل و نقل دریایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “قدرت پاسخگویی آخوندی حکایت از تسلط او بر وزارت راه و شهرسازی دارد/ جوسازی‌ها علیه وزیر راه و شهرسازی سیاسی است” که پیشتر بدان میپردازیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راو شهرسازی، علیرضا رحیمی درباره احتمال ابقای «عباس آخوندی» در دولت دوازدهم گفت: آخوندی کمتر از دو ماه پیش به صحن مجلس آمد و به سوال نمایندگان پاسخ داد و برخی از ابهاماتی که در مورد حوزه وزارتی ایشان ایجاد شده بود، رفع شد.

وی تاکید کرد: با توجه به شناختی که نمایندگان در آن جلسه نسبت به عمکرد ایشان پیدا کردند و جو سازی‌هایی که برعلیه ایشان ایجاد شد و بعداً مشخص شد که بیشتر سیاسی است تا اقتصادی.

این نماینده مجلس با بیان اینکه قدرت پاسخگویی آخوندی حکایت از تسلط آن بر حوزه خود داشت و جو مجلس به نفع وی است، به ایلنا گفت: آخوندی یکی از وزرایی است که هم در مجلس قبلی و هم در این مجلس بارها به صحن آمده و پاسخگوی سوالات و استیضاح بوده و هربار توانسته اعتماد مجلس را جلب کند.

رحیمی تاکید کرد: انتظار داریم آخوندی با رای بالا بتواند در دولت دوازدهم کار خود را آغاز کند.

امیدواریم خبر “قدرت پاسخگویی آخوندی حکایت از تسلط او بر وزارت راه و شهرسازی دارد/ جوسازی‌ها علیه وزیر راه و شهرسازی سیاسی است” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها