کد خبر : 1271 ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۳۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونق عملیات تخلیه و بارگیری از بندر اروندکنار

در مورد اخبار حمل و نقل دریایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “رونق عملیات تخلیه و بارگیری از بندر اروندکنار” که پیشتر بدان میپردازیم. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره‌کل بنادر و دریانوردی آبادان، رضا سفاری مدیر بنادر و دریانوردی آبادان از افزایش ۲۹ […]

در مورد اخبار حمل و نقل دریایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “رونق عملیات تخلیه و بارگیری از بندر اروندکنار” که پیشتر بدان میپردازیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره‌کل بنادر و دریانوردی آبادان، رضا سفاری مدیر بنادر و دریانوردی آبادان از افزایش ۲۹ درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا از بندر اروندکنار خبر داد.

وی با بیان اینکه بر مبنای سامانه آمار سازمان بنادر و دریانوردی از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه حجم عملیات تخلیه و بارگیری از بندر اروندکنار به ۲ هزار و ۶۲۷ تن کالا رسیده است که این امر نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۲ هزار و ۳۴ تن بوده است از رشد بالای ۲۹ در صد خبر می‌دهد.

وی تصریح کرد: بندر اروندکنار با وجود پتانسیل بالا و نزدیکی به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس به خصوص امارات و کویت مورد توجه بخش‌های مختلف سرمایه‌گذاری از این کشورها قرار گرفته است.​

امیدواریم خبر “رونق عملیات تخلیه و بارگیری از بندر اروندکنار” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها