کد خبر : 945 ۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۰:۳۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رشد ۱۸ درصدی تخلیه انواع کالای غیر نفتی در بندر امیرآباد

در مورد اخبار حمل و نقل دریایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “رشد ۱۸ درصدی تخلیه انواع کالای غیر نفتی در بندر امیرآباد” که پیشتر بدان میپردازیم.  به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از روابط عمومی بندر امیرآباد؛ مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد […]

در مورد اخبار حمل و نقل دریایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “رشد ۱۸ درصدی تخلیه انواع کالای غیر نفتی در بندر امیرآباد” که پیشتر بدان میپردازیم.

 به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از روابط عمومی بندر امیرآباد؛ مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد با اعلام این خبر گفت؛ از ابتدای سال جاری تاکنون میزان ۳۶۶ هزار و ۲۵۱ تن انواع کالای غیرنفتی در بندر امیرآباد تخلیه‌شده است.

در سه‌ماهه نخست امسال تخلیه انواع کالاهای غیرنفتی در بندر امیرآباد ۱۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشت.

 مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد با اعلام این خبر گفت؛ از ابتدای سال جاری تاکنون میزان ۳۶۶ هزار و ۲۵۱ تن انواع کالای غیرنفتی در بندر امیرآباد تخلیه‌شده است.

علی خدمتگزار گفت: طی ۳ ماهه نخست سال جاری، در مقایسه با مدت مشابه در سال ۹۵، تخلیه غلات در این بندر با افزایش مواجه بود، به‌طوری‌که جو با ۹۲ درصد رشد از ۸۶ هزار و ۷۳۳ تن در سه‌ماهه نخست سال گذشته به ۱۶۶ هزار و ۵۶۲ تن در سال جاری و ۹۸ هزار و ۴۱۹ تن ذرت نیز با ۱۷ درصد رشد در این بندر تخلیه گردید.

وی خاطرنشان کرد: تخلیه محصولات کشاورزی و دامی در این بندر در این مدت از ۸ هزار و ۹۵۸ تن با ۱۵۹ درصد رشد به ۲۳ هزار و ۱۸۳ تن رسید.

علی خدمتگزار بیان داشت: در سه‌ماهه نخست امسال ۲۵ هزار و ۹۹۵ تن روغن نباتی و حیوانی با ۵۲۴ درصد رشد، ۵ هزار و ۸۳۶ تن سویا و هزار و پانصد و نه تن کاغذ و مقوا با رشد صددرصدی و همچنین ۸۳ تن ماشین‌آلات با رشد ۱۱۳ درصدی در بندر امیرآباد تخلیه شد.

وی در ادامه از فلزات، چوب و تخته، قطعات و لوازم‌یدکی، مصنوعات فلزی و کالاهای کانتینری به‌عنوان دیگر کالاهای غیرنفتی که تا پایان خردادماه سال جاری در این بندر تخلیه‌شده‌اند یادکرد.

امیدواریم خبر “رشد ۱۸ درصدی تخلیه انواع کالای غیر نفتی در بندر امیرآباد” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها