کد خبر : 1408 ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۵۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

راه‌اندازی سامانه جامع مناطق ویژه بندری در بندر شهید رجایی/ ارائه خدمات غیرحضوری برای پیشگیری از قاچاق کالا

در مورد اخبار حمل و نقل دریایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “راه‌اندازی سامانه جامع مناطق ویژه بندری در بندر شهید رجایی/ ارائه خدمات غیرحضوری برای پیشگیری از قاچاق کالا” که پیشتر بدان میپردازیم. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی […]

در مورد اخبار حمل و نقل دریایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “راه‌اندازی سامانه جامع مناطق ویژه بندری در بندر شهید رجایی/ ارائه خدمات غیرحضوری برای پیشگیری از قاچاق کالا” که پیشتر بدان میپردازیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، محمدعلی اصل سعیدی پور ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای تسریع و تسهیل امور و فرآیندها برای فعالان اقتصادی و همچنین پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز، در گام نخست، فاز اول سامانه جامع مناطق ویژه بندری «صدور مجوز فعالیت در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی» به صورت کاملاً غیرحضوری کلید خورد.

وی خاطرنشان کرد: صدور مجوز فعالیت پیش‌تر به‌صورت حضوری انجام می‌شد اما با راه‌اندازی فاز نخست سامانه جامع مناطق ویژه بندری، متقاضی می‌تواند با ثبت‌نام و دریافت کد کاربری از هر نقطه جغرافیایی درخواست خود را برای صدور مجوز فعالیت ارسال و پیگیری کند.

معاون امور بندری و منطقه ویژه اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان درباره جزئیات برنامه اجرایی این سامانه نیز توضیح داد: از این پس تمامی فعالان اقتصادی که قصد فعالیت در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی را دارند، بایستی با استفاده از این سامانه نسبت به ارائه درخواست، پرداخت الکترونیکی و ادامه مراحل ثبت درخواست و همچنین ردیابی مراحل صدور مجوز آن را دریافت نمایند.

امیدواریم خبر “راه‌اندازی سامانه جامع مناطق ویژه بندری در بندر شهید رجایی/ ارائه خدمات غیرحضوری برای پیشگیری از قاچاق کالا” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها