کد خبر : 1113 ۲۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۰۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستورالعمل تقویت ترانشیپ در بنادر کشور تهیه می‌شود/ توسعه ترانشیپ کمک فوری به بحث تجارت با قطر است

در مورد اخبار حمل و نقل دریایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “دستورالعمل تقویت ترانشیپ در بنادر کشور تهیه می‌شود/ توسعه ترانشیپ کمک فوری به بحث تجارت با قطر است” که پیشتر بدان میپردازیم. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از روابط عمومی سازمان بنادر ،محمد سعید نژاد […]

در مورد اخبار حمل و نقل دریایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “دستورالعمل تقویت ترانشیپ در بنادر کشور تهیه می‌شود/ توسعه ترانشیپ کمک فوری به بحث تجارت با قطر است” که پیشتر بدان میپردازیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از روابط عمومی سازمان بنادر ،محمد سعید نژاد در جلسه اتاق فکر سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با توجه به موفقیت طرح مطالعاتی بارنامه سراسری که با همکاری بخش خصوصی تهیه شد، روش های تقویت ترانشیپ از بندر شهید رجایی به بنادر دیگر نیز از سوی کارشناسان سازمان بنادر تهیه شود.

وی دستورالعمل تقویت ترانشیپ را در تمامی حوزه‌ها دانست و خاطر نشان‌کرد: این طرح باید به  تمامی حوزه ها از جمله کشتی های فیدری، تعرفه‌ها، امکانات و تجهیزات بندری بپردازد و در جهت تقویت آنها دستورالعمل لازم را در نظر گرفته و تعیین کند.

رئیس هیئت عامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به موضوع تجارت با قطر که از سوی برخی از حضار در جلسه اتاق فکر این سازمان مطرح شد، تصریح کرد: توسعه ترانشیپ می تواند به بحث تجارت با قطر به عنوان یک مسئله فوری کمک کند اما باید توسعه ترانشیپ را به صورت جامع و در تمام حوزه ها در نظر گرفت.

سعیدنژاد در آخر خاطر نشان ساخت: به نظر می رسد اگر برای این مهم پیش از هر چیز از شورای عالی ترابری کشور مجوز لازم دریافت شود در روند کار تاثیر بهتری دارد.

امیدواریم خبر “دستورالعمل تقویت ترانشیپ در بنادر کشور تهیه می‌شود/ توسعه ترانشیپ کمک فوری به بحث تجارت با قطر است” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها