کد خبر : 1078 ۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۲۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تکمیل جاده کمربندی بستان در خوزستان قبل از اربعین حسینی

در مورد اخبار جاده ای کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “تکمیل جاده کمربندی بستان در خوزستان قبل از اربعین حسینی” که پیشتر بدان میپردازیم. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، منوچهر رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان پس از بازدید از […]

در مورد اخبار جاده ای کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “تکمیل جاده کمربندی بستان در خوزستان قبل از اربعین حسینی” که پیشتر بدان میپردازیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، منوچهر رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان پس از بازدید از روند احداث، تعریض و بهسازی مسیر اهواز به مرز چذابه به عنوان مسیر اصلی تردد زائران اربعین حسینی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جاده بستان – چذابه از مسیرهای پرترددی است که نه تنها در ایام اربعین حسینی بلکه مسیر تردد خودروهای ترانزیت در طول سال به کشور عراق می‌باشد.

وی اظهار کرد: در سال گذشته برای بهسازی زیرساخت‌های ۴۰ کیلومتر از محور سوسنگرد- بستان – چذابه، ۷۲ میلیارد تومان هزینه کردیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان گفت: امسال نیز برنامه‌ریزی‌شده تا ۲۰ کیلومتر دیگر از این کریدور را با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان اجرا کنیم.

وی در ارتباط با اشتغال‌زایی این پروژه بیان کرد: این کریدور با بکارگیری هشت پیمانکار بومی و با اشتغال‌زایی ۲۰۰ نفر نیروی انسانی در حال اجرا است. تا قبل از اربعین نیز این ۲۰ کیلومتر باید به بهره‌برداری برسد.

پیمانکار اجرای این طرح در زمان بازدید استاندار خوزستان از این محور قول داد تا دو کیلومتر از کمربندی بستان قبل از فرارسیدن اربعین به بهره‌برداری برسد.

بستان از شهرهای مرزی و از توابع شهرستان دشت آزادگان است که یکی از راه‌های زائران عتبات عالیات در استان خوزستان است.

امیدواریم خبر “تکمیل جاده کمربندی بستان در خوزستان قبل از اربعین حسینی” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها