کد خبر : 1003 ۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۱۶ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تأکید بر اتمام ساخت پروژه‌های نیمه‌تمام راه‌های روستایی استان مرکزی

در مورد اخبار جاده ای کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “تأکید بر اتمام ساخت پروژه‌های نیمه‌تمام راه‌های روستایی استان مرکزی” که پیشتر بدان میپردازیم. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی، مجید شارقی مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی […]

در مورد اخبار جاده ای کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “تأکید بر اتمام ساخت پروژه‌های نیمه‌تمام راه‌های روستایی استان مرکزی” که پیشتر بدان میپردازیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی، مجید شارقی مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در جلسه‌ای که به منظور رفع مشکلات راه‌های روستایی شهرستان‌های تفرش، آشتیان و فراهان و با حضور معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، فرمانداران شهرستان‌های مذکور، مدیرکل دفتر روستایی استانداری، معاون بنیاد مسکن، مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی و سایر مسئولان تشکیل شد، گفت: بهبود وضعیت ساخت و ایمنی راه‌های روستایی همواره یکی از دغدغه‌های ما در سال‌های اخیر بوده و مصمم هستیم با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده با توجه به اعتبارات تخصیصی، تکمیل ساخت راه‌های روستایی نیمه‌تمام را به سرانجام برسانیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از جابجایی و تخصیص اعتبارات به پروژه‌های نیمه‌تمام استان از جمله محور فرک – ارتگل شهرستان فراهان، محور وسمق –قوشه خانی، پل طریزآباد محور جفتان – نوبران و محور نجف‌آباد – مجدآباد خبر داد.

وی با تشریح جزئیات بیشتری از محورهای روستایی شهرستان‌های مذکور بیان کرد: شهرستان تفرش دارای ۳۱۶ کیلومتر راه روستایی است که ۷۴ درصد راه‌های این شهرستان آسفالت یا شوسه است.

وی افزود: شهرستان آشتیان نیز دارای ۱۴۷ کیلومتر راه روستایی بوده که ۸۷ درصد آن ساخته شده است، همچنین شهرستان فراهان دارای ۳۳۸ کیلومتر راه روستایی است که ساخت ۷۹ درصد آن به اتمام رسیده است و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و هماهنگی فرمانداران این شهرستان‌ها بتوانیم ساخت راه‌های روستایی در دست ساخت این مناطق که بالغ بر ۳۳ کیلومتر است به‌زودی به اتمام برسانیم.

امیدواریم خبر “تأکید بر اتمام ساخت پروژه‌های نیمه‌تمام راه‌های روستایی استان مرکزی” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها