کد خبر : 1213 ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۲۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتصاب عضو علی‌البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی(ره)

در مورد اخبار حمل و نقل هوایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “انتصاب عضو علی‌البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی(ره)” که پیشتر بدان میپردازیم. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی متن این حکم به شرح زیر است. جناب آقای محمدحسین آجیلیان […]

در مورد اخبار حمل و نقل هوایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “انتصاب عضو علی‌البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی(ره)” که پیشتر بدان میپردازیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی متن این حکم به شرح زیر است.

جناب آقای محمدحسین آجیلیان ممتاز

رئیس محترم گروه توسعه خدمات ناوبری شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران

به استناد ماده ۲ قانون رسیدگی به تخلفات اداری مصوب ۱۳۷۲ به موجب این حکم به عنوان عضو علی البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شرکت شهر فرودگاهی حضرت امام خمینی(ره) به مدت ۳ سال منصوب می شوید.

شایسته است با تکیه بر تقوای الهی و ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات رسیدگی به تخلفات اداری در اجرای عدالت با تامل و تعمق در امور ارجاعی و نیز توجه به حقوق کارمندان و در راه ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد اهتمام داشته باشید.

عباس آخوندی

وزیر راه و شهرسازی

امیدواریم خبر “انتصاب عضو علی‌البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی(ره)” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها