کد خبر : 1275 ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۳۶ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اختصاص رتبه یازدهم رنكینگ جهانی به فرودگاه مشهد

در مورد اخبار حمل و نقل هوایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “اختصاص رتبه یازدهم رنكینگ جهانی به فرودگاه مشهد” که پیشتر بدان میپردازیم. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی فرودگاه‌های استان خراسان رضوی،مدیركل فرودگاه‌های استان از رتبه ۱۱ فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد […]

در مورد اخبار حمل و نقل هوایی کشور خبری داریم از وزارت راه و شهرسازی با عنوان “اختصاص رتبه یازدهم رنكینگ جهانی به فرودگاه مشهد” که پیشتر بدان میپردازیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی فرودگاه‌های استان خراسان رضوی،مدیركل فرودگاه‌های استان از رتبه ۱۱ فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد در رنكینگ جهانی دپارتمان ASQ  در پی بررسی كیفیت خدمات فرودگاه‌های بین‌المللی و نظرسنجی‌های اتحادیه فرودگاه‌های جهان در سال ۲۰۱۶خبر داد.

محمد باقر قاسم‌زاده مدیر كل فرودگاه‌های استان خراسان  رضوی در این خصوص گفت: با توجه به نتایج بررسی كیفیت خدمات فرودگاهی كه از سوی اتحادیه فرودگاه‌های جهان Aciمستقر در مونترال كانادا منتشر شد، از بین ٢٨٣ فرودگاه شركت كننده، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد توانسته است به عنوان یكی از فرودگاه‌های برتر كشور از میان ٨٢ فرودگاه جهان  كه پنج تا ١٥ میلیون مسافر را در سال ٢٠١٦ به خود اختصاص داده‌اند؛ رتبه یازدهم  را كسب کند.

پیش از این نیز فرودگاه مشهد در نظرسنجی موسسه كانادایی از سه فرودگاه اروپایی برتر شناخته شد و در رنكینگ جهانی فرودگاه‌های با‌كیفیت قرار گرفت.

امیدواریم خبر “اختصاص رتبه یازدهم رنكینگ جهانی به فرودگاه مشهد” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها